Gitary klasyczne 3/4

Gitary klasyczne 3/4 – jaka to gitara i dla kogo?

Czym jest gitara 3/4? Jest to standardowy instrument, jednak w nieco pomniejszonym wydaniu. Taka gitara idealnie sprawdzi się jako pierwszy instrument do gry dla dzieci, które chcą rozpocząć na nim swoją muzyczną przygodę. Jeśli Twój podopieczny potrafi już grać na tym instrumencie – gitara klasyczna 3/4 sprawdzi się także jako instrument następczy, na której kontynuował będzie on swoją grę. W naszym sklepie znajdziesz gitary klasyczne 3/4 w wielu kolorach do wyboru, dzięki czemu z łatwością dopasujesz instrument do preferencji swojego dziecka. Postaw na sprawdzoną markę instrumentów i wybierz gitarę Castelo, która charakteryzuje się niezwykłą jakością w bardzo przystępnej cenie, czyli idealnie dostosowanej do dziecięcych rączek, które niekiedy bywają niezdarne. Sprawdź nasz asortyment i poznaj nie tylko nasze gitary, ale także pozostałe instrumenty strunowe oraz keyboardy czy akcesoria gitarowe – zapraszamy!

Gitara klasyczna 3/4 – świetna jakość w przystępnej cenie

Czy miałeś okazje poznać już jakość instrumentów Castelo? Nasza gitara klasyczna 3/4 wykonana jest z drewna lipy amerykańskiej, która charakteryzuje się niezwykłą lekkością, dzięki czemu instrument ten jest bardzo wygodny w grze oraz transporcie. Gitara ta ma standardową ilość progów oraz strun nylonowych, które są znacznie miększe od strun metalowych, przez co także gra na nich jest znacznie przyjemniejsza. Kupując gitarę klasyczną w naszym sklepie, zupełnie za darmo otrzymujesz także zestaw akcesoriów o wartości ponad 50 zł. Znajdziesz w nim nylonowy pokrowiec na gitarę z wygodnymi szelkami oraz rączką, które ułatwią transport instrumentu, pasek gitarowy, zestaw sześciu piórek do gry oraz pojemnik na piórka w losowym kolorze, dzięki czemu kostkę do gry będzie można mieć zawsze pod ręką.

Gitara klasyczna 3/4 dla początkujących – poznaj instrument, z którym zaczniesz swoją muzyczną przygodę!

Nasza gitara klasyczna 3/4 idealnie sprawdzi się jako pierwszy instrument dla dzieci, które chcą rozpocząć naukę gry na tym instrumencie. Gitara ta została dostosowana wielkością do nieco mniejszych muzyków, aby mogły one swobodnie na niej grać. Nasza gitara klasyczna 3/4 dla początkujących jest krótsza od tradycyjnej gitary, a jej długość całkowita wynosi około 97 cm. Gitary klasyczne charakteryzują się ciepłym i łagodnym brzmieniem, co sprawia, że są idealnym instrumentem „na start. Zapraszamy do poznania naszej wyjątkowej kolekcji instrumentów Castelo, sprawdź naszą stronę internetową i wybierz gitarę najlepszą dla siebie lub dla Twojego dziecka.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie

Rozpocznij wyszukiwanie...
close Koszyk

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się. Lub Zresetuj hasło